PORADNA

Základem pro úspěšné zvládání životních situací jsou naše POCITY. Ty jsme během našeho života přestali projevovat či jsme je dokonce potlačili natolik, že už je vlastně ani necítíme.

Jako miminka jsme byli opravdoví. Znali jsme sami sebe i svůj cíl. To až s léty jsme začali zapomínat. Nyní nastal čas znovu najít sebe sama a stát se vědomými tvůrci našeho života.

Každý z nás je schopen vstát a vykročit vstříc životu, jaký chce mít, ať je situace jakkoli tíživá. Já vám mohu pomoci s prvními krůčky.

Při své práci používám metodu kineziologie ONE BRAIN, konkrétně kineziologický test (reakce našich svalů na určitou informaci). Ten nám pomůže odpovědět na otázky a odhalit příčinu vašeho problému. Poté je možné odstranit emocionální blok, který vyvolalo určité trauma z minulosti (převážně z dětství), a opravit nefunkční modely chování, které vám dosud bránily problém překonat. Zásadní je přitom vaše spolupráce, aktivní přístup a vůle něco změnit.

Co tato metoda pomáhá řešit?

  • zdravotní problémy
  • finance
  • pracovní záležitosti
  • partnerské vztahy
  • problémy v sexuální oblasti
  • strachy, stresy, fóbie
  • závislosti
  • sebeúcta, seberealizace
  • problémy s váhou
  • problémy s učením, koncentrací

Jak sezení probíhá?

Poté, co se pohodlně usadíte v mé pracovně, si krátce popovídáme o vašem příběhu a problému, který vás trápí. Pokusíme se pochopit souvislosti a specifikovat, co přesně budeme řešit.

Pak se pomocí svalového testu dostaneme do konkrétní situace v minulosti, v níž kotví příčina vašich nesnází. Nejedná se o žádnou hypnózu, po celou dobu sezení budete plně při vědomí. Kineziologický (svalový) test funguje tak, že jemným tlakem na vaši paži zjistím odpovědi na otázky, které si položíme. Každá buňka našeho těla si pamatuje každý okamžik našeho života od početí až do této chvíle. Naše svaly jsou schopny reagovat na určitou informaci ztuhnutím nebo uvolněním, a to nezávisle na našem rozumu. Naše tělo nám vždycky řekne pravdu. Bez ohledu na to, co si myslíme.

Situace, která se vám vybaví, pro vás byla určitým způsobem traumatická (i když třeba na první pohled působí banálně). Tenkrát se stalo něco, co vám ublížilo. Buď jste to řešili tak, že jste šli sami proti sobě. Nebo jste situaci neřešili vůbec, nepostavili jste se za sebe. Nebo jste přijali něco, co vám není vlastní. Tím došlo k zablokování určitého energetického toku. Přijali jste nějaký špatný model chování nebo zákon, který pro vás není funkční a způsobuje vaše potíže. Tím, že si situaci znovu prožijete, pochopíte, jak jste se tenkrát cítili a uvědomíte si, že byste to třeba chtěli jinak, dojde k tzv. odblokování.

To, co nevyřešíme, se nám stále vrací. Nyní už budete moci opustit své nefunkční modely, dělat věci jinak, protože budete vědět, co vaše problémy způsobuje.

Odblokování není zázrak, není to mávnutí kouzelným proutkem, které vás zbaví všech nesnází. Je to způsob, jak znovu NAJÍT SAMI SEBE, začít vnímat své POCITY, protože ty jsou nejlepším průvodcem na naší cestě.

Po odblokování se stává, že situace, které potřebujeme řešit, na nás začnou ze všech stran dorážet. To je zkouška naší vůle něco změnit. Jsme to totiž MY, kdo má všechno v rukou. Když známe příčiny svých potíží, můžeme vědomě pracovat na jejich odstranění. První kroky někdy nejsou snadné, ale věřte mi. Cesta k sobě je ta nejkrásnější cesta, kterou můžeme jít.

Kolik zaplatíte za jedno sezení?

Za jednu hodinu sezení si účtuji 400,-Kč, dále pak 200,-Kč za každou další započatou půlhodinu.